advertise۱۲ ماه بیمه سامان و ۱۸ ماه خدمات طلایی مهام سرویس

۱۲ ماه بیمه سامان

مجموعه همراه تجارت مهام ۲۵ سال است که با هدف خدمت رسانی به مشتریان مرکز خدمات خود را راه اندازی کرد. این مجموعه در گذر زمان توانسته است؛ شعب خود را در سراسر ایران گسترش دهد.
همراه سرویس مهام بر آن است تا در آینده برای رفاه مشتریان خود، ۱۲ ماه بیمه سامان و بیمه سرقت موبایل را به صورت انحصاری برای تمامی مدل‌های تلفن همراه گارانتی شده به خریداران اختصاص دهد.


مهام دیجی

ارائه خدمات ویژه توسط همراه سرویس مهام

گوشی‌هایی فروشگاه آنلاین مهام دیجی دارای گارانتی همراه سرویس مهام هستند.

۱۸ ماه خدمات طلایی

همراه سرویس مهام تنها مجموعه‌ای در کشور است که ۱۲ ماه بیمه سامان و بیمه سرقت موبایل را به صورت انحصاری برای تمامی مدل‌های تلفن همراه گارانتی شده به خریداران اختصاص می‌دهد. مجموعه همراه تجارت مهام ۲۵ سال است که با هدف خدمت رسانی به مشتریان مرکز خدمات خود را راه اندازی کرد. این مجموعه در گذر زمان توانسته است؛ شعب خود را در سراسر ایران گسترش دهد.


مهام دیجی

ارائه خدمات ویژه توسط همراه سرویس مهام


همراه سرویس مهام به‌منظور همراه ماندن با مشتری در چندین زمینه، آن‌هم به‌طور تخصصی در خدمت مشتریان است. واردات، فروش، گارانتی، تعمیر و بیمه گوشی از جمله‌ی این زمینه‌هاست.

مهام دیجی
هدیه انتخاب شما از فروشگاه مهام دیجیبرخی از این خدمات، تفاوت‌های همراه سرویس مهام را کاملا برجسته می‌کند از جمله: نه‌تنها اصل بودن کالا در مهام تضمین می‌شود، بلکه کلیه خدمات ارایه ­شده در شعبه‌ها، به‌طور مثال قطعات تعویض شده در تعمیر تلفن همراه، تا ‌۶ ماه دارای ضمانت خواهند بود. همراه سرویس مهام تا ۵ سال پس از تاریخ فروش، پشتیبان و پاسخ‌گوی تامین قطعات برای مشتریان خود است. روند تعمیر اعم از درخواست، ارسال و بازگشت گوشی، آنلاین بوده و از طریق و‌ب‌سایت در دسترس است. 

محصولات پر بازدید